Цей фрагмент монологу героїні мого роману-антиутопії "8.0.0" резонує з моїм сьогоднішнім самосприйняттям і дозволяє найпростіше представити себе.
Я - та, хто довго шукала справжню себе. Економістка за фахом, деякий час працювала в журналістиці, писала та редагувала статті про фінанси, банки, нерухомість. Потім спробувала застосувати свої знання та аналітичні навички у фінансовому регулюванні. Результатами стали: впровадження нових банківських нормативів відповідно до норм ЄС, система аналізу ризиків ринку нерухомості … та інтерес до організацій з жорсткою вертикальною структурою.
Зіткнення з найгіршим проявом ієрархії (придушенням індивідуальності) привело мене до вигорання та депресії. Проте мій давній інтерес до глибинної психології (передусім праць К.Г. Юнга) допоміг знайти ресурс для зцілення. Творчість.
Так побачила світ моя книга "8.0.0", написання та видавництво якої стало найкращою і найскладнішою психотерапією у моєму житті. Я змогла примирити в собі економістку і письменницю, ієрархічний світогляд і вільнодумство. Віднайти свій баланс. Скласти всі пазли своєї душі.
Через власний кризовий досвід, а не під віянням моди я прийшла до ідей гнучкості, як способу тримати баланс, горизонтальних комунікацій та соціократії. Мої цінності – справедливість, культурне різноманіття, інклюзивність та етичність. Мій адаптаційний інструмент, що дозволяє мені жити відповідно до цінностей, - системне мислення.
Інженер за фахом, прихильник міждисциплінарних підходів за світоглядом. Працював інженером в декількох НДІ, фінансово-промисловим оглядачем в різних виданнях, зараз знайшов себе у програмуванні. Як front-end розробник цікавлюся серед іншого підходами agile, методологією scrum та системним мисленням.