segment

Наталія Задерей

Ідейна натхненниця
founder «Я ледве добираю слова, бо навіть не знаю кому вони призначені. Іноді мені здається, що я здійснила подорож крізь час і простір. Не знаю, чи змінила я минуле або майбутнє, але себе – точно. Я вмирала, оживала, спала, прокидалась та шукала справжню себе. З чого починаються ці пошуки? Зазвичай з внутрішнього голосу, який неможливо змусити замовкнути. Під його впливом усвідомлюєш, що всі знання про себе ілюзія. І твоя унікальність виявляється продуктом масового виробництва. А потім розумієш, що всі ми складаємося з протилежностей. Балансуємо між руйнуванням і творенням. Між оригінальністю і вторинністю…»

Цей фрагмент монологу героїні мого роману-антиутопії "8.0.0" резонує з моїм сьогоднішнім самосприйняттям і дозволяє найпростіше представити себе.

Я - та, хто довго шукала справжню себе. Економістка за фахом, деякий час працювала в журналістиці, писала та редагувала статті про фінанси, банки, нерухомість. Потім спробувала застосувати свої знання та аналітичні навички у фінансовому регулюванні. Результатами стали: впровадження нових банківських нормативів відповідно до норм ЄС, система аналізу ризиків ринку нерухомості … та інтерес до організацій з жорсткою вертикальною структурою.

Зіткнення з найгіршим проявом ієрархії (придушенням індивідуальності) привело мене до вигорання та депресії. Проте мій давній інтерес до глибинної психології (передусім праць К.Г. Юнга) допоміг знайти ресурс для зцілення. Творчість.

Так побачила світ моя книга "8.0.0", написання та видавництво якої стало найкращою і найскладнішою психотерапією у моєму житті. Я змогла примирити в собі економістку і письменницю, ієрархічний світогляд і вільнодумство. Віднайти свій баланс. Скласти всі пазли своєї душі.

Через власний кризовий досвід, а не під віянням моди я прийшла до ідей гнучкості, як способу тримати баланс, горизонтальних комунікацій та соціократії. Мої цінності – справедливість, культурне різноманіття, інклюзивність та етичність. Мій адаптаційний інструмент, що дозволяє мені жити відповідно до цінностей, - системне мислення.

Костя Дружерученко

Технічне втілення ідей
developer

Інженер за фахом, прихильник міждисциплінарних підходів за світоглядом. Працював інженером в декількох НДІ, фінансово-промисловим оглядачем в різних виданнях, зараз знайшов себе у програмуванні. Як front-end розробник цікавлюся серед іншого підходами agile, методологією scrum та системним мисленням.